dolomit superski - nowości w super cenie

Tegoroczny sezon narciarski we włoskich Dolomitach szykuje się imponująco. Masa nowych atrakcji i remontów w połączeniu z niskimi cenami skipassów czynią ten region szczególnie atrakcyjnym!

Mnóstwo nowości w Dolomitach

Sezon 2017/18 jest szczególny, a to ze względu na wielkie inwestycje, jakie poczyniono w celu modernizacji regionu. Aż 90 milionów €, które wydano na remonty i nowości sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. W Val Gardena uruchomiono najnowocześniejszą kolejkę we Włoszech, zaprojektowaną z udziałem m.in. studia Pininfarina – gondole mogą pomieścić 10 osób. Do tego dochodzi poszerzenie właściwie wszystkich tras w kompleksie, przez co zwiększyła się przepustowość. Na stoku Belvedere-Bruneck poprawiono ukształtowanie stoku, a w Cortina d’Ampezzo uruchomiono nową trasę. Kilometrowa Cortina-Scoiatollo przeznaczona jest dla doświadczonych narciarzy: jej średnie nachylenie wynosi 27%.

Tyrol w rozsądnej cenie

Dolomiti Superski to jeden z bardziej popularnych resortów narciarskich we Włoszech. Południowy Tyrol od lat przyciąga narciarzy z całej Europy dzięki doskonałej jakości stoków, pięknym widokom i relatywnie niskim cenom. W tym roku cena za 6-dniowy skipass Valle Silver, dający dostęp do 4 ośrodków o łącznej długości tras 390 km, zaczyna się już od 212 € (sezon niski). Do tego dochodzą darmowe skipassy dla dzieci do 8 roku życia i 30% obniżki dla juniorów w wieku poniżej 16 lat. Sprawia to, że Dolomity są doskonałą propozycją na wypad całą rodziną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here