Buty Vans Ferra w nowej odsłonie. Co przygotowała Aimee Fuller?

0
1727
vans buty snowboardowe

Jeśli na snowboardzie równie ważne, co sama jazda, jest dla ciebie styl, sprawdź nową Ferrę! Dzięki Aimee Fuller buty stały się kwintesencją oldschoolowego podejścia do kwestii wyglądu.

Odświeżony design

Ferra to model doskonale znany każdej miłośniczce deski. Buty te od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na dobre właściwości jezdne, klasyczną konstrukcję i relatywnie niską cenę. W tym sezonie Vans postanowił odświeżyć design Ferry, prezentując but, który ujmuje od pierwszego spojrzenia.

Oldschool z UK

Do tego celu amerykański producent zaprosił znaną snowboardzistkę Aimee Fuller. Olimpijska reprezentantka Wielkiej Brytanii przyczyniła się przede wszystkim do zewnętrznego wyglądu buta: przypomina on klasyczne modele z przełomu lat 80. i 90., dzięki czemu przypadnie do gustu tym, którzy lubują się w oldschoolowych rozwiązaniach. W środku jednak nie ma nic ze starej szkoły.

Kobieca technologia

W bucie znajdziemy znany z innych modeli system grubej podeszwy UltraCush V2, gwarantującej asekurację stopy od spodu. Do tego dochodzi technologia Waffleflex (ang. waffle – wafel), która zapewna stabilność ruchów. Sznurówki wyposażono w system Vans Hybrid Boa®, który zapewnia wygodne i jednocześnie pewne wiązanie. Do tego dochodzi stworzony specjalnie z myślą o kobietach liner Response, który pod wpływem wysokiej temperatury można zmodyfikować odpowiednio do swoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here