Winter Sports Festival już za miesiąc!

0
1786
winter sports festival

Już tylko niecały miesiąc pozostał do startu Garmin Winter Sports Festival w Białce Tatrzańskiej. To jedyne na świecie zawody, w których nacisk położony jest na freestyle. Sprawdź, co czeka uczestników w tym roku!

Białka Tatrzańska to, obok Kasprowego Wierchu, najsłynniejszy polski ośrodek narciarski. W dniach 2-3 lutego 2018 zmieni się w miejsce, w którym rywalizować będą specjaliści w szeroko pojętych dziedzinach freestyle’owych. Na głównym stoku zobaczymy nie tylko narciarzy i snowboardzistów, lecz także rowerzystów. Przewidziane na ten rok konkurencje to big air i raile, podczas których zawodnicy zmierzą się m.in. z potężną śnieżną konstrukcją, umożliwiającą skoki nawet na 25 m. Piątek będzie dniem eliminacji w formule jam session. Finał turnieju zaplanowany jest zaś na sobotę. O atrakcje dla całej rodziny zadbają specjaliści związani z Ośrodkiem Narciarskim Kotelnica Białczańska. Oprawę muzyczną zapewni zaś marka Red Bull.

Zapisy i rejestracja dostępne na stronie organizatora: www.wintersportsfestival.pl. Noclegi można rezerwować na stronie www.bialkatatrzanska.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here